LETNI MUST HAVE :)

Z okazji pierwszego dnia kalendarzowego lata mam dla Was 5 niezastąpionych letnich elementów 🙂
Jeżeli ciepełko to czas spędzany na tarasie, w ogrodzie, w parku. To czas grillowania, pikników i zwykłego picia kawki wśród zieleni i kwiatów. To czas picia smoothies ze świeżych owoców i jedzenia świeżych warzyw.
Ten letni czas nie może obejść się jednak bez fajnych gadżetów, które nie tylko wyglądają pięknie, ale także ułatwią nam życie. Zazwyczaj są one kolorowe, kojarzące się z radością i wolnością. Zapraszam Was zatem do mojego letniego świata!

Oto kilka moich propozycji na taki letni “must have” :

1. PAPIEROWE SŁOMKI
Niezwykle ostatnio popularne, jednak bardziej poza Polską. Można kupić je w najróżniejszych kolorach. Wykonane są w całości z papieru przez co są jednorazowe. Nadają się jednak nie tylko do picia 🙂 Można z nich wyczarować także piękną ozdobę. U nie goszczą w kuchni i cieszą oko.

Processed with VSCO with hb1 preset słomki

2. SŁOIK Z UCHEM
Królował już zeszłego lata jako naczynie idealne na smoothie. Słoik z uchem ma wiele zalet, możecie np. wyjść ze swoim ulubionym napojem na zewnątrz bez obaw, że jakiś owad się w nim “wykąpie”. Na dodatek z słoik z uchem jest super designerki, szczególnie wersje z tłoczonymi w szkle napisami i kolorowymi słomkami. Możecie znaleźć słoiki szklane oraz plastikowe. Te pierwsze wyglądają lepiej, ale mogą być ciężkie i niełatwe w zabraniu np. na piknik. Plastikowe są lekkie i poręczne 🙂

Smoothie jar Smoothie jar
PSmoothie jar Smoothie jar

3. FLAMINGI
Kiedyś kicz, teraz modny dodatek, także kuchenny. Flamingi kojarzą się z latem i ciepłymi krajami. Ich różowy kolor ożywia i wprawia w dobry nastrój, szczególnie gdy połączony jest z zielonymi palmami i żółtym słońcem 🙂 Mam dla Was kilka propozycji dodatków z tymi zacnymi ptakami, także kuchennych.

Kubek Flaming

4. ŚWIEŻE KWIATY
Wiosna i lato to czas, który kojarzy mi się przede wszystkim ze świeżymi kwiatami. Zaczyna się hiacyntami i tulipanami, następnie są bzy i konwalie… Uwielbiam zapach świeżych kwiatów, gdy rano wita mnie on w jadalni. Pomimo tego, że cięte kwiaty stoją stosunkowo krótko to tak bardzo cieszą one oko, że to im robię najwięcej zdjęć. Miło czasem powspominać, szczególnie gdy kwiaty pochodzą z maminego ogrodu!

Bez Tulipany

5. KOLOROWE PLAKATY
Kolor na ścianie przyda się zawsze, a szczególnie latem. Kwiaty, pozytywne przekazy, pastelowe kolory… Tak, to znaki tego lata. Po najfajniejsze plakaty zapraszam do sklepu MAFOdesign KLIK. Każdy na pewno znajdzie coś fajnego dla siebie 😀

Plakat SUMMER TIME Monstera

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *