Nazwam się Magdalena i samodzielnie stworzyłam markę MAFOdesign.

Projektowaniem i szeroko rozumianą grafiką oraz jej składowymi, takimi jak grafika użytkowa
i grafika reklamowa, zajmuję się już od 2010 roku. Kiedy to ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych. Podczas studiów na kierunku Media Cyfrowe realizowałam już rozliczne zlecenia graficzne, współpracując z firmami jako freelancer. Tworzyłam bardzo dużo do szuflady i dla siebie, wciąż ulepszając swój warsztat i poszerzając portfolio.

W kwietniu 2016 roku założyłam jednoosobową działalność gospodarczą i powołałam do życia MAFOdesign. Samodzielnie stworzyłam stronę internetową na której jesteście. Moja działalność opiera się na dwóch segmentach: grafice robionej na zamówienie klienta oraz sprzedaży gotowych produktów, takich jak zaproszenia, plakaty czy metryczki. W przyszłości chcę znacząco poszerzyć swój asortyment gotowych produktów na sprzedaż.

Specjalizuje się w grafice użytkowej – wektorowej oraz rysunku odręcznym, w międzyczasie rozwijając swoje umiejętności w dziedzinie fotografii. Stale poszerzam zakres wykonywanych usług projektowych, wymyślam nowe produkty, z którymi mogłabym wyjść Wam na przeciw.

Zapraszam zatem nie tylko do zapoznania się z moją stroną internetową i portfolio, ale także do czytania BLOGA. Regularnie pojawiają się tam wpisy z prezentami specjalnie dla Was.

A już teraz zapraszam Was to wpisu z darmowym plakatem do wydrukowania TUTAJ. Dzięki niemu spojrzycie z dystansem na otaczający Was świat.

 

 

Grafika użytkowa

Chciałabym też, abyś poznał/a mnie lepiej.

 

Poza grafiką uwielbiam
hodować roślinki,
najbardziej kaktusy. 

Kocham kawę,
nie wyobrażam sobie
bez niej życia.

Podróżowanie, to coś,
co mogłabym robić
non stop.

Uwielbiam też siedzenie
przy ognisku w ciepłą noc,
na plaży.

 

 

 

Pozdrawiam,
Magdalena