MAŁO GRAFICZNIE – WAKACYJNE URWANIE GŁOWY.

Lista rzeczy do zabrania na wakcje - MAFOdesign

Na tym blogu pojawiła się właśnie nowa seria o nazwie “MAŁO GRAFICZNIE”. Będą to wpisy, które nie dotyczą bezpośrednio tematów graficznych, typu grafiki do pobrania, przydatne programy, fonty, historia sztuki czy wystrój wnętrz. 

Będą to wpisy typowo life stylowe, w większości z przydatnymi wksazówkami, które sama chciałabym znać jeszcze jakiś czas temu. Pojawiać się będą wraz z nimi także tematyczne freebies 🙂

 

TRUDNE DECYZJE

Nie wiem jak Wy, ale ja należę do tej grupy osób, która na wakacje pakuję się już koło kwietnia. 😉 A tak na serio, to wolę być już spakowana na długo przed wyjazdem, żeby wszystko było tak jak powinno. W międzyczasie, zmienia mi się koncepcja ubrań jakie będę potrzebować. Okazuję się, że jak zwykle biorę za dużo, więc trochę odejmuje lub dodaje to co mi się przypomni. Rozważam każdą możliwą opcję pogodową i nie wiem dlaczego, ale wybieram często ubrania, których unikam na codzień. Wyobrażam sobie, że w nich chodzę na wakacjach. O co tu chodzi!? Jak to ktoś kiedyś napisał w internetach, też bierzecie ze sobą tyle bielizny jakbyście planowali się brudzić tu i ówdzie na brązowo przynajmniej 2 razy dziennie, codzienne?

To czego będę potrzebowała ściśle wiąże się z destynacją, tym gdzie będziemy nocować, czy w hotelu czy na campingu oraz czy będzie to miejsce pt. “jak czegoś zapomnę to pójdę do sklepu i to kupię” czy raczej średnio. Ponieważ jestem też z tych osób, które robią listy rzeczy do zrobienia/zabrania/kupienia, mnóstwo list, wszędzie listy, w kalendarzu, telefonie, na lodówce… Mam też oczywiście listę rzeczy do zabrania na wyjazd i to o zgrozo, podzieloną na kategorie.

Dlatego w tym szaleństwie odhaczania z listy, chciałabym podzielić się nią z Wami. Może przyda się ona na tyle, że weźmiecie wszystko to, co planowaliście 😉

Lista jest subiektywna, jeśli według Was czegoś tam brakuję to śmiało dopisujcie sobie. Jeśli podział na kategorie jest według Was dziwny, to musicie jakoś to rozgryźć. Ja się w takim znajduję jak najbardziej.

Lista do pobrania TUTAJ! Pamiętajcie, że jest ona tylko do Waszego prywatnego użytku. Śmiało możecie za to, podsyłać innym link do tego wpisu. Niech każdy ułatwi sobię choć trochę wakacyjną gorączkę!

Zapraszam Was także do mojego wpisu z innymi listami, tym razem listami rzeczy do zrobienia –> KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *