WEKTOROWY PORTRET ZE ZDJĘCIA.

Grafika wektorowa MAFOdesign

Zwykły portret jak najbardziej na tak, grafika wektorowa na tak. A może wektorowy portret ze zdjęcia?! 🙂
Od lat pracuję najczęściej na wektorach (w moim przypadku CorelDraw), tak mi jakoś wygodniej, nie lubię malować inaczej niż na papierze. Dlatego też portrety także wykonuję wektorowe i wychodzą one naprawdę dobrze i ciekawie. Mają swoją określoną formę i styl, nie są to prace bardzo realistyczne, a bardziej bajkowe/komiksowe. Mnie ten styl się bardzo podoba.

Portret może być jakiejś osoby, może być cała sylwetka, ale może też np. być KOT!

Ogólnie cały proces jest dość żmudny i wymaga cierpliwości. Każdą osobną plamę koloru na zdjęciu trzeba “wyrysować” mając na uwadze, że każdy nowy kształt znajduję się już na nowej warstwie, a warstwy nachodzą na siebie. Łatwo się w tym wszystkim pogubić, ale trening czyni mistrza.

Grafika wektorowa jest łatwo skalowalna, można dzięki temu, powiększać swoją pracę lub pomniejszać bez utraty jakości. Zrobiony tak portret można wydrukować nawet w wielkości boiska piłkarskiego.

Poniżej przedstawiam Wam kolejny przykłady tego, jak może wygądać takie “zdjęcie wektorowe” i jak sami widzieliście na początku, to kot też się nada 😉 Może to być idealna pamiątka po naszym pupilu do oprawienia. Jest to także super opcja na prezent.

 

Wektorowy portret ze zdjęcia MAFOdesign - grafika wektorowa

 

Jeśli bylibyście zainteresowani krótkim tutorialem, jak samemu zrobić sobie taki portret to dajcie mi koniecznie znać! Tu w komentarzach lub w mediach społecznościowych –> FACEBOOK & INSTAGRAM

Jeśli zaś nie czujecie się na siłach, a chcielibyście mieć taki portret, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Zobaczymy co da się zrobić! 😀

Zapraszam Was także do innego mojego wpisu o renowacji straych fotografii –> TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *