DARMOWE FONTY, KTÓRE UROZMAICĄ TWOJE PROJEKTY. #VOL.2

Darmowe fonty vol.2

Kolejny wpis z serii, w którym przedstawiam darmowe fonty, o które warto poszerzyć swoję bibliotekę 🙂 Pierwsza część cieszy się naprawdę dużym zaintersowaniem, za co bardzo dziękuję. Dlatego, aby zbytnio nie przedłużać, zapraszam Was na następne 5 darmowych fontów, które podkręcą Wasze projekty i nie tylko  😉

 

Darmowe fonty w roli głównej.

 

Font nie musi być “kupiony”, żeby w 100% spełniał swoje zadanie. Wiele firm wykorzystuje je w tworzeniu projektów dla swoich klientów bo niczym nie odbiegają one od najlepiej sprzedających się płatnych wersji. Gama darmowych fontów jest naprawdę szeroka i podąża za najnowszymi trendami. Stworzenie biblioteki urozmaiconych fontów pozwola na tworzenie świetnych projektów bez generowania dodatkowych kosztów. Dodatkowo, font pod postacią odpowiedniego tekstu może grać główną rolę w projekcie i jego styl będzie przesądzał o stylu całego porojektu. Warto zatem mieć pod ręką wiele możliwości do wyboru.

 

1)   JABJAI     Pobierz

Graficzny, trochę komiksowy font, wyglądający na rysowany odręcznie. Świetnie będzie wyglądał na plakatach. Ma dwie wersje, ciężką z ciemnym wypełnieniem i lekką jako same kontury.

 

 

2)   BEAUTIFY    Pobierz

Font ozdobny, lekko kaligraficzny. Doskonały do zaproszeń czy plakatów z motywacyjnymi tekstami. Istnieje możliwość dodania zawijasków do pierwszych liter.

 

 

3)   FABIAN   Pobierz

 Font w stylu marynarskim, doskonały do surowych projektów.

 

 

4)   AMATIC   Pobierz

Prosty, lekki font, sprawiający wrażenie pisanego odręcznie. Linie cienkie i proste, ale z charakterem. Występuje w wersji bold.

 

 

 

5)   LUNA    Pobierz

Font w bardzo modnej teraz kaligraficznej formie. Idealny do zaproszeń, kartek, plakatów. Nieprzekombinowany a równocześnie jest ozdobą samą w sobie.

 

 

Jeśli macie swoje niezastąpione i ulubione darmowe fonty, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach 🙂 Za niedługo pojawi się moje kolejne subiektywne zestawienie 5 darmowych fontów wartych uwagi, a już teraz zapraszam Was na część pierwszą tego zestawienia –> KLIK

Zapraszam także do naszego sklepu internetowego po plakaty, w których zostały użyte tylko najlepsze fonty 😉 MAFOdesign SKLEP

UDANEGO TWORZENIA!!! 😉

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *