LOVE.

Plakat walentynkowy - MAFOdesign

Powiedzieć “kocham” można na różne sposoby, parząc o poranku ulubioną kawę lub masując zbolałe plecy. Można także kupując coś wystrzałowego lub tworząc coś własnoręcznie od serca .
Jeśli nie macie pomysłu lub chcecie dodać coś ekstra, to wspaniałym pomysłem jest plakat walentynkowy 🙂

 

PLAKAT WALENTYNKOWY ZAMIAST KARTKI.

 

Pamiętajcie, że nie ma znaczenia ile pieniędzy wydaliście na prezent lub jak modny on jest. Ważne jest, aby był to prezent prosto z serca, który wyraża Wasze szczere odczucia. Kartki z wyznaniem są bardzo poularne, ale może by tak pójść o krok dalej i podarować wlentynkowy plakat! Ukochana osoba będzie mogła powiesić go sobie np. w sypialni i co rano spoglądać na Wasze wyznanie miłości. Brzmi wpaniale! Dodatkowo plakat pełni funkcję dekoracyjną, a moja propozycja dla Was jest designerska i minimalistyczna, co sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu 🙂 Tekst miłosny zaś jest krótki i prosty, ale wyraża więcej niż 1000 słów.

Dlatego właśnie z okazji zbliżających się wielkimi krokami walentynek, mam dla Was plakat prosto do wydrukowania 😀 Możecie wydrukować go w dowolnym rozmiarze, w domu lub zanieść do drukarni, podarować w oprawie lub bez. Tu decyzja należy tylko i wyłącznie do Was. Ja polecam romziar A3 i wąską ramę w czarnym kolorze. Możecie także podarować go komuś bliskiemu nie tylko z okazji walentynek, ale także na urodziny lub po prostu bez okazji, z miłości.

Do pobrania TUTAJ.

Pamiętajcie, że plik jest tylko do użytku prywatnego. Jeśli chcecie się nim z kimś podzielić, to dzielcie się linkiem do całego wpisu, a nie samym plakatem. Będzie mi bardzo miło jeśli przy okazji pobierania plakatu walentynkowego, przeczytacie ten wpis 🙂

Zapraszam Was także do innych wpisów z darmowymi rzeczami do pobrania, tutaj link do kartek urodzinowych –> KLIK

Udanych Walentynek!

“Największą słabością większości ludzi jest wahanie, czy powiedzieć o swojej miłości innym ludziom, gdy jeszcze żyją”
~ Orlando Battista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *