LISTA RZECZY DO ZROBIENIA – UPORZĄDKUJ SWOJĄ GŁOWĘ.

Lista rzeczy do zrobienia 3 MAFOdesign

W dzisiejszych zabieganych czasach, problem z organizacją może mieć każdy. Ja akurat, prócz licznych list w telefonie lub na komputerze, lubię mieć wszystko zapisane na tradycyjnym papierze. Zapisywanie odręczne ważnych dla mnie rzeczy, pozwala mi zrobić porządek w głowie, a dodatkowo trochę wyżyć się kreatywnie. Lista rzeczy do zrobienia to wspaniały pomocnik  w codziennych zmaganiach.

Przecież nie musi być nudno!

Lista rzeczy do zrobienia nie musi być nudnym kawałkiem papieru, jakimś świstkiem zapisywanym na szybko na kolanie (choć jeśli tak właśnie lubisz to nie mam nic przeciwko). To, jak robicie notatki, zapisujecie ważne dla Was rzeczy, odzwierciedla Was i Waszą osobowość. Jedni lubią prostotę i czytelność, a inni pisanie różnymi kolorami, podkreślanie i naklejki. Miszmasz kolorystyczny, od którego jedni dostają oczopląsu, inni uwielbiają i w nim się odnajdują najlepiej. Otaczanie się ładnymi rzeczami, także tymi do zapisywania np. zwykłej listy zakupów sprawi, że życie stanie się weselsze, a w Waszych głowach zapanuje ład. Zorganizowane zapiski to zorganizowane życie, gdzie mózg nie musi zajmować się tym by zapamiętać wszystko, ale może swobodnie działać. Każdy jednak powinien robić to na swój własny, indywidualny sposób, bo wtedy przyniesie to odpowiednie rezultaty.

Mamy teraz do wyboru setki list, notatników i zeszytów, jedne tańsze, drugie droższe. Mniejsze, większe, bardziej skomplikowane lub mniej. Jeśli potrzebujecie czegoś prostego, a zarazem przydatnego, to mam dziś dla Was coś w sam raz. Zupełnie za darmo, 3 różne autorskie listy do zapisywania ważnych dla Was spraw. Możecie je wydrukować w dowolnym rozmiarze, od A3 po malutkie karteczki, w dowolnej ilości i cieszyć się uporządkowanymi sprawami 😀 Wybierzcie najbardziej odpowiadający Wam projekt lub korzystajcie ze wszystkich, zależnie od widzimisię lub nastroju.

 

Lista rzeczy do zrobienia Lista rzeczy do zrobienia Lista rzeczy do zrobienia

 

Wystarczy, że klikniecie w liste, która Wam się podoba i od razu przeniesie Was do pobierania. Życzę udanego planowania! Możecie podzielić się na instagramie tym, jak planujecie z wykorzystaniem moich list. Koniecznie dodajcie hasztag  #GRAFIKAMAFODESIGN, żebym Was odnalazła 😉

Jakiś czas temu dodałam także inne FREEBIE, z kartkami urodzinowymi do wydrukowania – TUTAJ. Koniecznie zajrzyj! Jest to idealne uzupełnienie urodzinowego prezentu. Znajdziesz tam także gotowe życzenia, również do wydrukowania, które możesz wkleić do środka kartki 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *