Less is more - LESS WASTE

MAŁO GRAFICZNIE – LESS WASTE I BYCIE EKO.

Kolejny wpis z nowej serii “MAŁO GRAFICZNIE” – tym razem jest naprawdę, ale to naprawdę mało graficznie, w sumie w ogóle. Chciałam jednak podzielić się tu z Wami moimi przemyśleniami na ten temat, może Was to zainteresuje, może nie. Jeśli przyda się to choćby jednej osobie, to już było warto. Drugi wpis z tej serii to less waste. Wiem, że jest teraz tego pełno w internecie i prawie każdy o tym teraz mówi, ale i ja chciałabym podzielić się z Wami moimi sposobami i postępami.
Read more

Grafika wektorowa MAFOdesign

WEKTOROWY PORTRET ZE ZDJĘCIA.

Zwykły portret jak najbardziej na tak, grafika wektorowa na tak. A może wektorowy portret ze zdjęcia?! 🙂
Od lat pracuję najczęściej na wektorach (w moim przypadku CorelDraw), tak mi jakoś wygodniej, nie lubię malować inaczej niż na papierze. Dlatego też portrety także wykonuję wektorowe i wychodzą one naprawdę dobrze i ciekawie. Mają swoją określoną formę i styl, nie są to prace bardzo realistyczne, a bardziej bajkowe/komiksowe. Mnie ten styl się bardzo podoba.
Read more

RENOWACJA STARYCH FOTOGRAFII.

Dziś zdjęcia przechowujemy tylko w wersji cyfrowej i nijak zniszczyć ich nie możemy używając. Możemy je ewentualnie niechcący lub chcący skasować. Kiedyś zdjęcia się wywoływało i trzymało w albumach. Blakły one od słońca i niszczyły się od trzymania ich w rękach. Nadrywały im się rogi i żółkły. Są to jednak często niezastąpione i jedyne pamiątki jakie mamy po kimś. Warto zatem poddać te najcenniejsze egzemplarze małej renowacji 🙂

Read more

Freebie pizza - MAFOdesign

PIZZA KOCHA NAJMOCNIEJ.

Według dzisiejszej młodzieży, to nie pizza kocha najmocniej, a jakiś tam łobuz, ale ja tam nie wiem – jestem za pizzą! Bo pizza zawsze będzie przy Tobie, czy świętujesz czy się smucisz.

W sumie pizza to tak jak kawa… i sarkazm, żyć bez nich nie można 😉

Dlatego biorąc to wszystko do kupy, mam dziś dla Was najnowsze FREEBIE z tekstami do wydrukowania. Możecie druknąć je na A5 i włożyć w ramkę, postawić koło łóżka i codzinnie przed snem uświadamiać sobie że tylko pizza Was nigdy nie zrani, albo codzinnie rano dziękować kawie za to że jest.
Read more